Royal Pools

Бетонні басейни під ключ

Замов басейн
вже сьогодні !

Басейни від компанії Royal Pools Ukraine – ваш правильний вибір та гарна ціна!

Власний басейн від 5 000 $  під ключ

Дізнатись вартість
Royal Pools Ukraine

басейни

Бетонні під ключ та з гарантією

Компанія Royal Pools Ukraine більш ніж 15 років спеціалізується у сфері будівніцтва  різних басейнів. Одним із напрямків нашої діяльності є професійне будівництво бетонних басейнів (Київ та Україна ) будь-яких конфігурацій та варіантів виконання відповідно до побажань замовника.

Royal Pools Ukraine

басейни

бетонні під ключ

Дізнатись вартість
Black granite liner

Зараз є великий вибір різних матеріалів та технологій для створення таких штучних водойм. Класикою визнано надійний і довговічний бетонний басейн, чаші якого (за бажанням власника) можна надати будь-яку форму та оздоблення найчастіше це мозайка або плівка ПВХ.

Мати на території власного заміського будинку просторий бетонний басейн з чистою водою – модно та престижно. Це ознака фінансового благополуччя, а також реальна можливість проводити сімейне дозвілля активно та з користю для здоров’я.

adheesha-paranagama-kOYh8C_xLUQ-unsplash
Royal Pools Ukraine

Переваги бетонних басейнів

Термін експлуатації такого професійно виконаного відповідно до всіх норм будівництва басейну, є набагато більш тривалим до 50 років . Він практично не схильний до механічних або хімічних пошкоджень, а також стійкий до впливу ультрафіолету.

Термін експлуатації такого професійно виконаного відповідно до всіх норм будівництва басейну, є набагато більш тривалим до 50 років . Він практично не схильний до механічних або хімічних пошкоджень, а також стійкий до впливу ультрафіолету.

Будівництво бетонних басейнів — один із перших напрямків у будівництві басейнів і за багато років практики фахівці досконало вивчили технологію їхнього зведення. Ми також маємо великий досвід у будівництві таких конструкцій, що дозволяє нам гарантувати недопущення будь-яких помилок під час створення вашого басейну.

Бетонну чашу з правильно виконаною гідроізоляцією можна використовувати без ризику її пошкодження навіть за умов підвищеної вологості, тобто у місцях із присутністю високих підземних вод.

Много разновидностей облицовки. Декорировать бетонную чашу по желанию клиента можно в самых разных вариациях: пленка ПВХ, плитка, мозаика… С помощью последней можно создавать целые картины и панно. Они подчеркнут стиль вашего дома и создадут незабываемую уникальную атмосферу.

Можливість встановлення будь-якого обладнання. Басейн з бетону може бути оснащений будь-якою системою очищення води: переливною або скімерною (залежно від техніки виконання чаші).

Також в ньому можна додатково розмістити такі оригінальні та корисні функції як протитечії, гідромасаж, безхлорні системи очистки води різноманітні аквапаркові атракціони та інше.

Royal Pools Ukraine

Етапи будівництва бетонних басейнів

Хочемо звернути вашу увагу, що звести будівництво бетонних басейнів (Київ та область) за всіма правилами та технологіями – процес тривалий і складний. Він займає у наших фахівців у середньому 21 день і складається з наступних етапів:

✅ Проектування
✅ Заливка чаши
✅Облицювання
✅ Монтаж обладнання
✅ Запуск

I етап – проектування. Відповідно до всіх побажань клієнта розробляємо ескізну пропозицію, яку після затвердження переводимо в 2-D та 3-D візуалізацію. Узгоджуємо проект із архітектором, а в деяких випадках виконуємо і геодезію, адже зведення бетонного басейну прирівнюється до складного капітального будівництва. Підготовляємо всю необхідну документацію і робимо попередні розрахунки, на основі яких складаємо підсумковий кошторис, сума якого залишиться незмінною аж до закінчення всіх наступних робіт.

II етап – виготовлення конструкції. Проводимо розмітку котловану та земляні роботи (за допомогою екскаватора, а потім проводимо коригування форми вручну). Після цього виконуємо монтаж опалубки, а також встановлення закладних елементів (проходів та отворів для комунікацій). Заливаємо чашу басейну гідробетону в 2 етапи. Спочатку першу плиту, яка є несучою (з гідроізоляцією), а потім, другим етапом, вже саму чашу, що гарантує її монолітність. Після застигання бетону (через 10-20 днів) демонтуємо опалубку.

III етап – оздоблення. Після проведення штукатурних та гідроізоляційних робіт приступаємо до облицювання чаші оздоблювальними матеріалами (лайнером, плівкою ПВХ, мозаїкою тощо). На закінчення встановлюємо лицьові елементи.

IV етап – монтаж обладнання. Проводимо монтаж обладнання, набір води, виконуємо гідровипробування та водопідготовку, а також усі необхідні пуско-налагоджувальні роботи та здійснюємо введення об’єкта в експлуатацію.

V етап – здавання в експлуатацію. Демонструємо клієнту повністю готовий басейн у роботі, надаємо всі гарантійні документи та інструкції, підписуємо акти виконаних робіт.

Замовити необхідний за розмірами та конфігурацією бетонний басейн у Києві ви можете вже зараз. Телефонуйте нам за вказаними телефонами, щоб ваша мрія про ранкові освіжаючі запливи у водах власного басейну зовсім скоро стала реальністю!

Royal Pools Ukraine

Як формується вартість будівництва бетонного басейну?

Зазвичай для лікувально-оздоровчих цілей можливо достатньо резервуара в 8-10 кубометрів води, тоді як для інтенсивних занять спортом слід вибирати більш подовжений варіант об’ємом близько 45-50 м3.

При створенні більш глибокого басейну матеріал і трудовитрати також є набагато більшими. При виборі найбільш відповідного варіанта зважте, що для дитячого варіанту басейну глибина повинна бути не більше 1 метра, тоді як для дорослого – від 1,5 метрів.

Більш складна форма потребує більше ресурсів для її втілення, відповідно і за вартістю такий басейн буде дорожчим.

Оздоблення бетонної чаші може бути виконане за допомогою ПВХ плівки (менш дорогий варіант покриття), плитки або мозаїки. Останній варіант є найбільш трудомістким і дорогим, але результат того вартий. Унікальні панно, оригінальні візерунки та ефектні картини на дні та стінах вашого басейну зможуть втілити у реальність наші майстри.

Розрізняють скімерну та переливну системи. Остання виглядає більш презентабельно та стильно.

Крім стандартних систем фільтрації та циркуляції води бетонні басейни найчастіше додатково оснащуються спеціальними установками для її підігріву та безхлорного очищення. Великою популярністю користуються спеціальні підсвічування (виконуються за допомогою світлодіодних ліхтарів), аквапаркові атракціони (гірки, дошки, тумби для стрибків), спортивне обладнання (системи протитечії, фітнес-тренажери, поплавці для поділу плавальних доріжок) тощо. Часто клієнти додатково замовляють обладнання для відновлення та масажу: системи гідромасажу, СПА зони, водоспади… Останні, крім естетичної функції, несуть і корисне практичне застосування (використовуються для масажу шиї та спини).

Запросити вартість будівництва бетонного басейну:

Вам також сподобатися:

pool
поліпропілен

Басейни з екологічно чистих матеріалів із гарантією чаші 25 років! Басейни виготовляються за стандартними формами, а також на замовлення!

IMG_20150922_091047-1024x768
скловолокно

Багатошарові композитні басейни із терміном служби від 25 років. Мають безліч моделей та варіацій. Термін монтажу басейну 3 дні!

Scroll to Top