Royal Pools

royal pools ukraine

павільйони для басейнів

Компанія Royal Pools Ukraine заснована у 2005 році та з того часу є активним учасником ринку встановлення павільйонів в Україні.

 

Замовити басейн
Royal Pools Ukraine

басейни

ПАВІЛЬЙОНИ ДЛЯ БАСЕЙНІВ​

Павільйони для басейнів. Якщо Вам необхідно закрити басейн, виключити можливість попадання в нього бруду, зберегти тепло і економити на електроенергії – то павільйони для басейнів – найкраще рішення. Павільйон для басейну є надійною і довговічною конструкцією.

Royal Pools Ukraine

басейни

ПАВІЛЬЙОНИ ДЛЯ БАСЕЙНІВ​

Дізнатися вартість

Павільйони підходять для басейнів будь-яких типів, а конструкції павільйонів для басейнів, що виготовляються нашими парнтерами і реалізуються, універсальна і дозволяє вкрити басейн будь-якого розміру і форми. Можливість вибору кольору полікарбонату та несучої конструкції дозволяє виготовити павільйон під вимоги інших будівельних елементів. Він може бути як затемненим, так і максимально світлопрозорим, якщо необхідно лише захистити від зовнішніх забруднювачів.

Технологічні рішення, що застосовуються під час виробництва павільйону, дозволяють видозмінювати конструкцію, додаючи до неї різні елементи. Наприклад, можна створити додаткові вікна, які можна відкрити у разі потреби, або створити розсувний дах. Також можна зробити її наполовину відкритою або розбірною – коли спекотно, Ви просто знімаєте частину “стінок”, а коли необхідно закрити – знову встановлюєте їх на свої місця. Така універсальність характерна для наших виробів із полікарбонату, і вона властива і павільйону для басейну.

swimming-pool-thermometer-g08b66d7d1_1280
Royal Pools Ukraine

Конструкція павільйонів для басейну

Основа конструкції – потужний алюмінієвий каркас майбутнього павільйону. Залежно від проектної площі та навантаження можливі різні варіанти товщини та форми балок. На каркас накладаються листи полікарбонату — матеріалу міцного і дуже гнучкого.

При необхідності ми створимо вікна і двері, що закриваються. Також можливі й інші, у тому числі і нестандартні, елементи конструкції за Вашим бажанням, наприклад, павільйон для басейну на дачі, саду, на присадибній ділянці.

ВАЖЛИВО!

Терміни виробництва стандартного павільйону для басейну – до 30 днів.
Гарантія на павільйон – 10 років.
Термін служби – 25 років.

 

Scroll to Top