Royal Pools

гідромассажні спа БАСЕЙНИ ПІД КЛЮЧ

ЗАМОВИТИ спа
БАСЕЙН ЗАРАЗ!

Гідромасажні СПА Басейни від компанії Royal Pools Ukraine – ваш правильний вибір та гарна ціна!

Royal Pools Ukraine

СПА БАСЕЙНИ

та джакузі ПІД КЛЮЧ

Гідромасажні spa басейни (СПА) користуються великою популярністю у людей, які дбають про своє самопочуття. Існує дві версії походження терміна СПА. Згідно з першою, це абревіатура латинської фрази Sanitas per aquam, яка перекладається, як лікування водою. За другою версією назва бельгійського курорту СПА стала номінальною. Якщо ви хочете зміцнити здоров’я за допомогою гідромасажу та інших водних релаксаційних процедур, є три варіанти дій.

Royal Pools Ukraine

БАСЕЙНИ

ТА ДЖАКУЗІ ПІД КЛЮЧ​

pexels-jala-pishyari-7102200
  1. Вирушити на спеціалізований курорт;
  2. Пройти курс процедур у СПА-салоні;
  3. Встановити гідромасажний басейн у будинку або на присадибній ділянці.

Наша компанія пропонує гідромасажні басейни spa від надійних виробників у широкому асортименті. У нас можна придбати чашу басейну, укомплектовану всім необхідним обладнанням, а також замовити її встановлення та обслуговування.

Переваги СПА басейнів:

Це можливість розслабитися і добре відпочити після трудового дня.

Гідро- та аеротерапія сприяють виведенню токсинів з організму та схуднення.

Вплив на шкіру пухирців повітря та водних потоків насичує її клітини киснем, покращує кровообіг.

Наші басейни можуть встановлюватись як на відкритих ділянках, так і в приміщеннях. Комплектація включає усі необхідні для функціонування басейну елементи.

pexels-magda-ehlers-9890203
Royal Pools Ukraine

Домашні гідромасажні басейни – максимум комфорту

Будівництво СПА басейну на присадибній ділянці та його встановлення в будинку мають низку переваг перед салонними процедурами. Насолоджуватися оздоровчим масажем можна будь-якої миті, для цього не потрібно нікуди їхати.

За чистоту води у своєму басейні ви відповідаєте самі. У деяких СПА салонах, особливо дешевих, на очищенні води економлять, тому великий ризик зараження грибком та іншими інфекціями. У домашньому басейні такої небезпеки немає.

Гідромасажні басейни СПА покликані не лише розслабляти м’язи, а й знімати нервову напругу. Кілька годин у пробці дорогою із салону додому або неквапливий персонал зведуть цей ефект до нуля.

ГОТОВІ ЧАШІ

Види СПА басейнів

Найбільшого поширення набули портативні басейни. Вони можуть встановлюватись у будь-якому місці (як на вулиці, так і в приміщенні достатнього розміру). Кількість місць у таких моделей найчастіше 2-8, але бувають і великогабаритні варіанти. Деякі моделі мають зовнішню обшивку із пластику або дерева.

Басейни комплектуються необхідним обладнанням (система гідромасажу, циркуляційна помпа, озоновий генератор, фільтри та інше). Крім того, часто зустрічаються додаткові опції (наприклад, підсвічування, фонтани, аромотерапія).

Окремим видом переносних СПА басейнів є надувні моделі. Вони можуть встановлюватися на будь-якій ділянці, швидко розбираються та збираються.

Вбудовані або стаціонарні басейни з гідромасажем поділяються на скімерні та переливні. Вони встановлюються на сталевий каркас, який потім вбудовується на підлогу.

Вам також сподобається:

photo_2020-12-19_23-42-16 (3)
Бетон

Будівництво басейнів з бетону – не просто стильно, а й надійно! Бетон відмінно підходить для використання в будинку та на відкритому просторі!

pool
поліпропілен

Басейни з екологічно-чистих матеріалів із гарантією чаші 25 років! Басейни виготовляються за стандартними формами, а також на замовлення!

Scroll to Top