Royal Pools

Якщо ви бажаєте побудувати басейн у Києві, компанія Royal Pools Ukraine втілить вашу мрію в життя! Ми ні в чому не обмежуємо наших клієнтів і готові побудувати басейн будь-якого типу в повній відповідності до ваших індивідуальних побажань. Найбільшою популярністю користується будівництво басейнів з бетону і поліпропілену, але ви можете вибрати і будь-який інший, який максимально відповідає вашим уподобанням.

Будівництво басейнів з бетону: особливості   

Якщо для басейну використовується чаша композитних матеріалів, вам доведеться вибирати з готових моделей і кольорових рішень, запропонованих виробниками. Головним перевагою бетонних басейнів є можливість створення споруди будь-якої форми та розміру. Оздоблення також вибирається відповідно до побажань замовника. Тобто такий об’єкт буде по-справжньому унікальним, не схожим на жодний інший.

Будівництво бетонного басейну займає від 3-х до 12 місяців. Готовий проект необхідно узгоджувати, як і в разі капітального будівництва будь-якого іншого об’єкта.

Етапи будівництва:

  1. Розробка проекту, його погодження.
  2. Підготовка котловану.
  3. Будівництво басейну.
  4. Встановлення обладнання.
  5. Виконання зовнішньої оздоби.
  6. Перевірка та запуск басейну.

На етапі проектування виконуються креслення та необхідні розрахунки, вважається кошторис будівельних робіт. Це може бути як типовий, так і індивідуальний проект. При виборі оптимального місця під будівництво басейнів, прийнятті інших архітектурних і конструкторських рішень враховується цілий ряд факторів (зокрема, глибина залягання грунтових вод).

Наступним етапом є розмітка котловану та виконання необхідних земляних робіт. Дно котловану ретельно вирівнюють та утрамбовують, укладають дренажну подушку. Далі виконують гідроізоляцію та армування котловану, закладаються труби, встановлюється опалубка. Тільки після цього приступають до бетонних робіт. Після технологічної перерви, необхідної для застигання бетону, виконується внутрішня гідроізоляція.

До зовнішньої обробки приступають після гідровипробувань та остаточного висихання чаші.

Басейни з готових чаш: види та переваги

Будівництво басейнів під ключ такого виду займе 15-25 робочих днів. Конструкція не є стаціонарною, тому її встановлення не потребує узгодження. Існує велика кількість видів готових чаш, кожен з яких має свої особливості та переваги.

Скловолоконні басейни готові до експлуатації практично відразу після завершення монтажних робіт. Вони є готовими ваннами із зовнішнім покриттям, які встановлюються за 3-4 дні. Басейни в залежності від виробника можуть мати як класичну, так і оригінальну форму.

Поліпропіленові басейни відрізняються високою надійністю, при необхідності легко реставруються. Вони добре витримують сильні морози та коливання температур. Важлива перевага – можливість виготовлення чаші будь-якої форми за індивідуальним макетом. Поліпропілен екологічно безпечний, слугує довгий час.

Каркасні басейни будуються за 1-4 дні, економічні в експлуатації, але мають обмежений термін служби.

Басейни Компас із керамічним покриттям можуть встановлюватись без бетонування. На чаші надається довічна гарантія. Керамокомпозитний матеріал, з якого виготовлений басейн, удвічі міцніший за сталі, при цьому він залишається гнучким, відмінно переносить зміщення і розширення грунту.

Порівняльна таблиця типів басейнів

ПараметриСкловолокноБетонПоліпропіленКаркасні
Можливість вибору формитипові зразки, вибір із існуючих моделейформи будь-якої складності, навіть якщо ви намалюєте макет саміформи будь-якої складності, навіть якщо ви намалюєте макет самітипові зразки, вибір із існуючих моделей
Терміни будівництва чаш басейнів5-7 робочих днів, під ключ (з терасою та накриттям) 15-25 робочих дніввід 3х місяців до 1 року5-7 робочих днів, під ключ (з терасою та накриттям) 15-25 робочих днів      1-4 дні
Тип фільтраціїскіммернаскімерна / переливнаскімерна / переливнаскіммерна
Монолітністьмонолитныйтолько в случае непрерывной заливки чашиимеет сварные швымає зварні шви
Колір чашібілий та блакитнийзалежить від оздоблювального матеріалу (десятки кольорів, також можливо створення індивідуальних візерунків та картин із мозаїки).Зазвичай блакитний, але є й інші варіантиЗалежно від моделі
Довговічність чаші10 років гарантія монолітності (від виробника), але термін експлуатації не обмежений10 років, якщо робить будівельна компанія з дотриманням технологій будівництвана поліпропілен 10 років, наш досвід показує, що за 12 років – чаша може зберегти свої колірні якості на 90%,1 рік
Довговічність внутрішнього покриттяМожливі опади (хлор та метал), сам моноліт при правильному використанні довговічнийМожливі проблеми із мозаїкою (через 5-6 років), термін використання лайнера 7-10 років.Термін служби поліпропілену – необмежений. Чи не вигоряє на сонці.Залежно від догляду (від 1 до 7 років)
Можливість відновленняУ разі механічного пошкодження легко відновлюється.Відновлення можливе. Зазвичай це точковий ремонт (обслуговування)Відновлення можливе. Зазвичай це точковий ремонт (обслуговування)можливе
Необхідність узгодженняні, конструкція не є стаціонарною будовою.так, порівняємо з капітальним будівництвом.ні, конструкція не є стаціонарною будовою.ні, конструкція не є стаціонарною будовою.
Економічність експлуатаціїекономічний за рахунок гладкої поверхні чаші та округлих форм.більш витратний, з допомогою своєї унікальності у вигляді, і навіть наявність гострих кутів.економічний за рахунок гладкої поверхні чаші та округлих форм.економічний за рахунок гладкої поверхні чаші та округлих форм.

Звертайтесь до нас, ми виконуємо будівництво басейнів у Києві в стислий термін з наданням гарантій якості!

Scroll to Top