Royal Pools

ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ БАСЕЙНИ ПІД КЛЮЧ

ЗАМОВИТИ БАСЕЙН ЗАРАЗ!

Басейни від компанії Royal Pools Ukraine – ваш правильний вибір та гарна ціна!
Дізнатися вартість
Royal Pools Ukraine

басейни

З ПОЛІПРОПІЛЕНУ ПІД КЛЮЧ

Компанія Royal Pools Ukraine більш ніж 15 років спеціалізується у сфері будівництва різних басейнів. Одним із напрямків нашої діяльності є професійне будівництво басейнів із поліпропілену. Поліпропілен – екологічно чистий та найнадійніший матеріал, який чудово виявив себе в Україні. Стійкий до перепадів температур, корозії, легко обслуговується та ремонтується.

Royal Pools Ukraine

басейни

З ПОЛІПРОПІЛЕНУ ПІД КЛЮЧ

Дізнатися вартість
Métamorphose D'une Villa - Picture gallery

Басейни з поліпропілену з’явилися в Україні відносно недавно (близько 12 років тому). За такий короткий термін вони встигли чудово себе зарекомендувати. Поліпропіленові басейни можна назвати унікальними, так як вони увібрали в себе основні переваги як бетонних, так і скловолоконних моделей, що швидко будуються.

Наша компанія пропонує лінійку поліпропіленових чаш, створених спеціально для нас. Тобто, такі басейни не можна придбати в жодному іншому місці. Їхнім виготовленням займається завод, який є партнером нашої компанії. Можливе виготовлення басейну будь-якої форми за індивідуальним ескізом. Матеріал, який використовується у виробництві, має сертифікати екологічної відповідності, тому він абсолютно безпечний як для навколишнього середовища, так і для здоров’я людей.

Konverto interiores + arquitetura modern pool _ homify
Royal Pools Ukraine

ПЕРЕВАГИ ПОЛІПРОПІЛЕНОВИХ БАСЕЙНІВ

Басейн із поліпропілену здатний служити десятки років без втрати початкових характеристик. Поліпропілен відмінно витримує як високі, і низькі температури, і навіть їх різкі коливання. Він практично не вигоряє під впливом ультрафіолету, стійкий до ударних навантажень, не деформується. Спеціальна технологія зварювання поліпропіленових листів, що використовується у виробництві чаш, забезпечує їхню повну герметичність протягом усього терміну служби. Додаткова гідроізоляція не потрібна.

Будівництво такого басейну займає до 25 робочих днів (від моменту підписання договору до здачі в експлуатацію). Це не набагато довше, ніж установка скловолоконної чаші стандартної форми (близько 10 днів). Що ж до бетонних басейнів, основною перевагою яких є створення чашок індивідуальних форм, їх будівництво займає не менше 3-х місяців, і в ряді випадків може розтягнутися на рік. Очевидно, що за швидкістю будівництва поліпропіленовий басейн значно випереджає бетонні конструкції, і при цьому може мати унікальну форму. Внутрішня поверхня басейну не потребує додаткового оздоблення. За бажання її можна покрити лайнером зі специфічними колірними гамами. Вартість чаш із поліпропілену нижча, ніж скловолоконних басейнів.

Royal Pools Ukraine

Ще однією важливою перевагою є екологічність матеріалу. Купання в такому басейні не завдасть жодної шкоди здоров’ю людини. Крім того, поліпропілен у воді не стає кільким, тому немає ризику послизнутися та отримати травму. Матеріал не сприяє розмноженню бактерій, простий у догляді.

Чаша може виготовлятись як у заводських умовах, так і на території замовника. Є можливість створення унікальних басейнів, які стануть окрасою приміщення чи присадибної ділянки, що гармонійно впишуться в спільний архітектурний ансамбль.

СТАНДАРТНІ ФОРМИ

Royal Pools Ukraine

басейни

СТАНДАРТНІ ФОРМИ

Монтаж чаші займає 3-4 дні, а все будівництво під ключ 15-25 днів. Ціни на базові моделі чаш ви можете дізнатися заповнивши форму знизу.

Royal Pools Ukraine

сходи

До басейнів з поліпропілену

Басейн із поліпропілену – своєрідний конструктор, який дозволяє вам зібрати басейн мрії. Ви можете вибрати модель чаші басейну та сходинок зі стандартних пропозицій, а також ми готові виготовити басейн за вашим дизайн-проектом.

Монтаж басейну з поліпропілену займає 3-5 днів, а все будівництво під ключ може займати навіть 15-25 днів.

Замовляючи чашу басейну, ви можете розраховувати також на якісний підбір та монтаж обладнання, гарантію на чашу та постійне обслуговування!

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ АБИ ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ

ВАМ ТАКОЖ СПОДОБАЄТЬСЯ:

photo_2020-12-19_23-42-16 (3)
Бетон

Будівництво басейнів з бетону – не просто стильно, а й надійно! Бетон відмінно підходить для використання в будинку та на відкритому просторі!

IMG_20150922_091047-1024x768
скловолокно

Багатошарові композитні басейни із терміном служби від 25 років. Мають безліч моделей та варіацій. Термін монтажу басейну 3 дні!

Scroll to Top