Royal Pools

royal pools ukraine

ремонт басейнів

Компанія Royal Pools Ukraine заснована у 2005 році та з того часу є активним учасником ринку ремонту басейнів в Україні.

 

Замовити басейн
pexels-mary-taylor-6009070
Royal Pools Ukraine

басейни

ремонт басейнів

Ремонт басейнів може знадобитися навіть за якісно зробленої роботи. Ніщо не вічне: покриття втрачає зовнішній вигляд, з’являються механічні пошкодження, може порушитись цілісність чаші, обладнання виходить з ладу або морально застаріває. Також можуть виникнути інші проблеми.

Royal Pools Ukraine

басейни

ремонт басейнів

Дізнатися вартість
abandoned-building-ga7aec37f0_1280

Ремонт басейнів – якщо при будівництві були допущені порушення, серйозні ремонтні роботи знадобиться вже в перший рік експлуатації. У будь-якому випадку, довіряти реставрацію басейнів можна лише добрим спеціалістам. Не вмілими діями можна привести басейн у повну непридатність, він вже не підлягатиме відновленню.

Якщо вам потрібно виконати ремонт басейнів в Києві, звертайтесь в нашу компанію. Ми усунемо будь-які проблеми та проблеми, відновимо початковий зовнішній вигляд. Вам не доведеться займатися закупівлею матеріалів та обладнання, шукати кількох підрядників. Ми доставимо все необхідне, виконаємо роботи своїми силами та залучимо наших партнерів, якщо в цьому буде потреба.

pool-g9a4677932_1280
swimming-pool-g373e31399_1280
Royal Pools Ukraine

Ремонт басейнів з бетону

Бетонні чаші будуються на віки, але і вони можуть з часом почати текти. Наші фахівці виконають діагностику чаші, знайдуть місця протікання та усунуть проблему. Найчастіше у випадку з бетонними басейнами потрібне відновлення або повна заміна покриття. Ми виконуємо ремонт та заміну як мозаїчних, так і плівкових покриттів. Іноді під час будівництва бетонного басейну його просто фарбують. Звичайно, з часом, фарба починає лущитись. Наші фахівці з легкістю вирішують і такі проблеми, швидко відновивши  привабливий зовнішній вигляд вашого басейна.

Royal Pools Ukraine

Ремонт та заміна обладнання

Обладнання басейну з часом може вийти за їх лад. Наші фахівці готові виконати перевірку насосів, трубопроводів, фільтрів та їх ремонт будь-якої складності. Також ми виконуємо сервісне обслуговування (діагностика, заміна розхідників та інше).

Нерідко оснащення чаші просто старіє. І тут необхідна реконструкція басейнів із заміною устаткування більш сучасне. Зокрема, сьогодні багато хто відмовляється від газового підігріву води, оскільки оплата енергоресурсу виходить надто дорогою. Наші співробітники підберуть сучасне економічне обладнання, яке прослужить вам вірою та правдою багато років. Також ми можемо взяти на себе його встановлення та налагодження.

Часто згодом власники вирішують розширити функціональні можливості свого басейну, зробити його більш комфортним. Наприклад, встановити додаткове обладнання для підігріву та очищення води. Якщо у вас виникла така потреба, звертайтеся, наші співробітники швидко втілити ваші мрії у реальність.

Scroll to Top