Royal Pools

Royal pools ukraine

прО нас

Компанія Royal Pools Ukraine пропонує будівництво басейнів під ключ, їх сервіс, ремонт та реставрацію.

Замовити басейн
Royal Pools Ukraine

басейни

будуємо басейни під ключ

Наші співробітники приділяють максимум уваги кожному замовнику, виконують усі роботи якісно та точно вчасно. Ми будуємо басейни під ключ з 2007 року і за 11 років набули великого досвіду, який дозволяє нам виконувати замовлення будь-якої складності. У нашому активі є сотні готових об’єктів.

Royal Pools Ukraine

басейни

Переваги роботи з нашою компанією

Узнать стоимость
pool-g251def79d_1280

Ми знаємо, як дорого коштує час сучасних успішних людей і можемо заощадити його для наших клієнтів. Замовте у нас басейн під ключ, і можете забути про всі проблеми, пов’язані з його будівництвом. Вам не доведеться шукати кількох підрядників та займатися координуванням їх роботи. Ми всі зробимо самотужки або в разі потреби самі залучимо дружні нам компанії, які є лідерами у своїх сегментах.

Готовий басейн відповідатиме всім чинним нормативним вимогам. Роботи виконуються якісно, тому наші замовники ніколи не стикаються з необхідністю виконання дорогих переробок.

Ви отримаєте повністю готовий до експлуатації басейн точно в обумовлений термін. Повна вартість будівництва об’єкта визначається на початку співробітництва з клієнтами, вказується в договорі і не змінюється в ході виконання робіт. Зміна ціни можлива лише в тому випадку, якщо ви захочете додати на замовлення додаткові послуги або замінити спочатку обране обладнання на дорожче.

Крім зведення нових об’єктів ми виконуємо обслуговування та реанімацію проблемних басейнів. Наші спеціалісти швидко впораються з будь-якою проблемою.

pool-ge0f82a115_1280
Royal Pools Ukraine

переваги роботи з нами

  1. На басейни під ключ у Києві надаються гарантії.
  2. Ми використовуємо лише якісне обладнання та матеріали, виконуємо роботи у повній відповідності до вимог будівельних нормативів.
  3. Ми готові виконати роботи будь-якої складності, маємо достатній досвід.
  4. Обумовлена на початку вартість залишається незмінною. Ми не використовуємо темні схеми і приховані платежі, все абсолютно прозоро.
  5. Наша компанія суворо дотримується термінів. Ви можете бути впевнені, що в зазначений у договорі час все буде готове.
Scroll to Top