Royal Pools

Басейн для собак – це зовсім не надмірність або розкіш, а швидше необхідність для тварини, а також створення особистого простору для Вашого улюбленця. Кожен собака потребує фізичного навантаження для правильного розвитку, а також психічної стабільності та врівноваженості пса.

Всі щасливі володарі собак знають, що найпростішим способом активно провести час для собак це – біг та ігри на свіжому повітрі, але на жаль це вимагає від власника багато часу та фізичних зусиль. Тому ми пропонуємо Вам забезпечити відповідне навантаження – ставок або басейн для собаки.

Біг корисний безперечно, але в плаванні є свої переваги. Кожен власник доблесного пса дбає про його здоров’я і возить собаку в басейни або відкриті водоймища.

Басейн для собак: переваги плавання

Зміцнює організм;Сприяє нормалізації ваги малоактивних собак;
Найкраще рішення для собак з хворими суглобами, оскільки завдяки «гідравлічному» ефекту максимально знижується навантаження на суглоби і зміцнюються м’язи лап, спини, живота;
Стабілізується нервова система;
Нормалізується дихальна система;
Поліпшується робота серцево-судинної системи;
При гідротерапії набагато легше відновлюються зв’язки після травм;
У посттравматичний період опорно-руховий апарат відновиться легше і безболісніше через перенаправлення навантажень на м’язову систему.
На протязі водного дозвілля у собак збільшується амплітуда в суглобах, що на суші допоможе пересуватися набагато швидше.
Під час плавання, що недавно народив собака, відновить свою форму та фізичну активність.
Допоможе собаці охолоне у спекотний день.
Собаки не проґавлять можливості поплавати.
Також Ви зробите перебування для собаки набагато безпечнішим, адже для них використовують спеціальні системи дезінфекції та очищення.

Плавання – саме енерговитратне заняття для собак.

При плаванні навантаження на м’язи всього організму збільшується на 70%. Якщо Ваш вихованець плавав близько півгодини, знайте, на суші йому потрібно було пробігти приблизно 30 км для того, щоб відчути таке ж фізичне навантаження. Зауважте, плавати не тільки корисно, але й приємно – йде втома, з’являється почуття бадьорості, покращується настрій і, безумовно, тільки позитивні емоції у Вашого улюбленця забезпечені.

Ви розводите собак? Тоді ця інформація для вас!

Чому запитаєте Ви? Все просто! Ваші собаки потребують уваги двічі, не просто як улюбленці, але і як члени виставок та змагань. З естетичної точки зору це стан шерсті, відсутності неприємного запаху і наявність гарного настрою, а з медичного боку це – гарна форма, спортивні навантаження, лікування, розвиток всіх систем організму.

Причини небажаного купання собак у громадських та приватних басейнах:

Собаки потребують спеціального очищення води для збереження гостроти нюха та стану шерстт.
При купанні в звичайному басейні через невідповідну обробку води пес може линяти, що забруднить воду і заб’є фільтрацію і це абсолютно негігієнічно.

Будівництво басейну для собаки

Ви можете купити басейн обравши вже готову чашу (скловолоконну або поліпропіленову). Будівництво таких басейнів займає лише кілька днів.

Також можна побудувати бетонний басейн для собаки. Він більш довговічний та надійний. Однак і будується він у рази довше.

Чи не можете визначитися з типом басейну? Ось тут є порівняльна таблиця басейнів з різних матеріалів.

Ми пропонуємо Вам будівництво басейнів для собак і приватних колекцій. Довіртеся нам і наші фахівці підберуть для Вас найкращий варіант системи очищення басейнів для тварин, що зробить купання та спортивні заняття для Вашого улюбленця максимально корисним та безпечним.

Scroll to Top