Royal Pools

Консервація басейну на зимовий період

Підготовка басейну
До зими

Підготовимо ваш басейн до зимового періоду в комплексі: консервація, вакуумізація системи, підготовка обладнання до зими.

Royal Pools Ukraine

Консервація

басейну на зиму: особливості послуги

Сьогодні у багатьох власників приватних і заміських будинків на ділянках є басейни. У теплу пору вони приносять масу задоволення всім мешканцям будинку і його гостям. Щоб басейн не переставав вас радувати і наступного літа, при зниженні денної температури до 10-12 градусів, Вам необхідна консервація басейну на зиму.

 

Royal Pools Ukraine

лякає Осінь?

Підготовимо ваш бассейн до земи

pexels-yaroslav-shuraev-7041571

Підготовка басейну до зими найчастіше виконується з середини жовтня і до перших невеликих морозів, залежно від розміщення басейну і можливості його підігрівати. Це необхідно для того, щоб унеможливити пошкодження чаші та обладнання внаслідок тиску на нього замерзлого ґрунту або льоду (всередині басейну).

онсервація потрібна будь-якому вуличному басейну, але деякі етапи цієї процедури відрізнятимуться залежно від його виду. Це стосується наповнення чаші водою, а накривати на зиму потрібно будь-яку чашу, яка залишається на відкритому повітрі.

Розбірні конструкції осушуються, просушуються і прибираються на зберігання відповідно до вимог інструкції виробника.

pexels-yaroslav-shuraev-7041566
pexels-yaroslav-shuraev-7041566
Royal Pools Ukraine

Чому важлива правильна консервація?

Під час замерзання вода істотно розширюється (зміна об’єму становить близько 10%). Це згубно позначається на ємностях, якими вона наповнена. Якщо вода повністю промерзне, вона здатна деформувати, а то й розірвати стінки ємності з будь-якого матеріалу. Тому басейни, розташовані на ґрунті, в жодному разі не можна залишати на зиму з водою. Лід розірве чашу. З цієї ж причини необхідно демонтувати встановлене в басейні обладнання.

Якщо чаша вкопана в землю (скловолоконні або поліпропіленові басейни), її, навпаки, консервують тільки частково наповнену водою. У ґрунті є велика кількість вологи, тому під час промерзання він розширюється і чинить тиск на чашу басейну. Якщо в ній є замерзла вода, тиск зсередини і зовні врівноважується. Чаша має бути заповнена водою до позначки, яка трохи нижча за рівень форсунок.

Royal Pools Ukraine

Консервація

7 етапів правильної консервації

Підготовчі роботи виконуються поетапно. Саме така технологія дає змогу максимально захистити чашу від негативного впливу природних факторів.

На першому етапі необхідно злити з чаші воду (залежно від потреби і типу басейну).
Очищення басейну. Потрібно чистити внутрішню поверхню чаші і всі деталі з металу. Для цього використовуються жорсткі щітки і спеціальні мийні засоби, що відповідають внутрішньому покриттю чаші. Важливо правильно підібрати хімію, оскільки в іншому разі можна пошкодити покриття. Якщо ви замовите послуги консервації в нашій компанії про це можна не турбуватися, наші фахівці привезуть із собою всі необхідні засоби. У разі самостійної консервації, з приводу вибору хімії варто проконсультуватися з компанією, в якій купували чашу.
Демонтаж вбудованих освітлювальних приладів і консервація насосів. Прожектори бажано обернути в поліетилен і зберігати в теплому, сухому приміщенні. Фільтри насосів необхідно промити. На цьому етапі басейн заповнюють водою.
Дезінфекція та захист від солей. Спочатку у воду додають засіб, який перешкоджає росту водоростей. Після його повного розчинення, додають хімію, що запобігає випаданню осаду.
Встановлення компенсаторів. Оптимальним варіантом є спеціальні поплавці для компенсації тиску льоду. Їх розміщують у центральній частині чаші. Після цього зливають зайву воду.
Демонтаж гідросистеми. Усе обладнання (насоси, фільтри, теплообмінник) необхідно від’єднати і прибрати на зберігання, а з частини системи, що залишилася на відкритому повітрі, злити воду.
Укриття чаші. Підготовлений басейн накривають спеціальними тентами або щитами.

Замовити консервацію
Scroll to Top